Промислова сушильна машина Astra DS-25

  • Модель:
    25
115555 грн
Є в наявності

Нова промислова сушильна машина Astra DS-25 є справжньою революцією на ринку сушильного обладнання. Завдяки конструктивним змінам значно підвищено продуктивність нових моделей порівняно з попередніми поколіннями. Постійні інновації та інвестиції у виробничі процеси дозволяють створити технологічніше обладнання. Варто зазначити, що нова лінійка сушильних машин є нашим найбільшим проривом як щодо енергоефективності, так і щодо скорочення витрат. Проривом, якому не було рівних упродовж багатьох років. Завдяки новому привабливому дизайну відмінний зовнішній вигляд машин поєднується з практичністю, простотою використання та обслуговування. На всіх наших сушильних машинах є регулятор частоти, що дозволяє більш ефективно керувати обладнанням. Крім того, всі машини, незалежно від моделі та обсягу завантаження, оснащені пристроєм для зміни напрямку обертання.

Крім того, наші промислові сушильні машини мають різноманітні функції, для них є великий вибір різних аксесуарів, завдяки чому вони задовольняють потреби будь-якого клієнта. Особливо важливі функції, що дозволяють раціональніше використовувати електроенергію і скоротити час сушіння, - як, наприклад, датчик вологості, система «розумного» сушіння, дверцята з подвійним склом, «розумна» циркуляція повітря, теплоізоляція та ін. Ми також пропонуємо інші корисні опції: корпус з нержавіючої сталі, парові батареї низького тиску та ін. Ми готові запропонувати рішення для всіх типів клієнтів: як для тих, кому потрібна проста, економічна, нескладна в експлуатації та обслуговуванні сушильна машина, так і для тих, хто шукає сушильне обладнання з повним функціоналом та високою енергоефективністю. Промислові сушильні машини призначені для максимального прискорення процесу сушіння білизни. Промислові професійні сушильні машини сконструйовані для регулярної багатогодинної роботи (2-3 зміни), а тривалість циклу сушіння складає в середньому 20-30 хвилин. Білизна сушиться потоком теплого або гарячого повітря, що нагрівається електричними ТЕНами або гарячою парою залежно від виду обігріву. Вологість висушеної білизни сягає 5-6%. Існує можливість регулювання тривалості циклу, а також робочої температури.

Технічні характеристики:

 

Завантаження кг: 25

Розміри барабана (Діаметр х Глибина): 855х800

Вихід повітря мм: 200

Потужність елементів нагрівання, КВт: 25

Потужність двигуна, Квт: 0.37

Рівень шуму, дб: 65

Розміри мм (ШхГхВ): 890х1230х1812

Вага, нетто кг: 210

Нова лінійка сушильних машин – втілення нашого дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Ми робимо все можливе, щоб наші технології сприяли охороні навколишнього середовища, і наші клієнти беруть активну участь у цьому процесі, раціонально використовуючи природні ресурси та уникаючи непотрібних витрат.

особливості:

 

• Кут відкриття люка – 180.

• Повітряний фільтр має велику площу поверхні. Фільтр самоочищається.

• Унікальна система підвіски барабана

• Барабан із перфорацією: оптимально розподіляє повітряний потік (зменшує час сушіння)

• РЕВЕРС барабана

• Внутрішній барабан із гальванізованої сталі

• Охолодження: система запобігання зім'яттю речей «COOL DOWN».

• Аксіальний та радіальний потік повітря

• Управління: аналогове.

Аварійна зупинка.

Ще не було питань.