Каток прасувальний KP-850 Astra

  • Модель:
    5
49400 грн
Є в наявності

Каток прасувальний KP-850 Astra

Відмінними рисами цієї моделі від аналогічної продукції, представленої в даному сегменті ринку України, є:

Прасувальний каток KP-850 Astra аналог Holek Ironette 85.

1) легкість і здатність до навчання при роботі, що не вимагає спеціалізованих знань.

2) мінімальні вимоги до комунікацій, які дозволяють розміщувати обладнання на будь-яких об'єктах і в т.ч. побутових приміщеннях (завдяки системі електроживлення 220V / 1F від звичайної побутової розетки)

3) прямий імпорт безпосередньо з заводу виробника, прозора схема ввезення товару, що особливо важливо при перепродажі товару бюджетним організаціям і державним установам

4) ціна тільки з ПДВ, безготівковий розрахунок

5) завод-виробник - АТ «Машинобудівний« ASTRA »(Литва), кожен клієнт захищений гарантійними зобов'язаннями, які включені у вартість товару

6) поліпшена збірка, якісна прасувальна мульда в порівнянні з аналогами, представленими на ринку (Miele, Holek, Lavanda і тд) 7) широкий асортимент (катки шириною зони прасування 670, 850, 1000 мм)
Прасувальний каток КР-850 призначений для застосування в міні-пральнях і пральнях з самообслуговуванням.
Відмінно зарекомендував себе також в пральнях дитячих установ, салонах краси, пересувних пральнях, також відмінно підходить для використання в побутових умовах.
Консольний прасувальний каток KP-850 здатний прасувати не тільки пряму білизна (простирадла, підковдри, наволочки, скатертини і рушники), а й фасонне (блузи, майки, халати, брюки) - це перевага вигідно відрізняє його від промислових прасувальних катків , які здатні працювати виключно з прямою білизною.


 Характерною особливістю прасувального катка KP-850 є прасувальна поверхня, яка закріплена на єдиній опорі-підставці, в той час як другий кінець прасувального вала залишається відкритим. У оператора з'являється можливість рухати виробом, пропускаючи білизну то однією, то іншою стороною, KP-850 здатний виконувати функції двох пристроїв: прасувального катка і прасувального столу або преса для фасонної білизни.
Що істотно заощаджує кошти. Прасувальний каток KP-850 рекомендується купувати за умови: Якщо фінансові можливості не дозволяють купити прасувальний каток з довжиною робочої поверхні більше одного метра; Якщо обсяг пропрасованої білизни не перевищує реальної продуктивності KP-850; Якщо не передбачається прасувати 2-х спальну постільну білизну.


 

 каток гладильный pfaff 850

Технічні характеристики

 

Тип машини

КР-850

Керування

Ручне

Робоча довжина валу (мм)

850

Ширина(мм)

940

Глибина(мм)

400

Висота(мм)

1050

Діаметр валу (мм)

180

Ємність  бойлера(л)

1,3

Швидкість прасування (м/хв)

2,4-6,8

Максимальна температура(С)

216-260

Напруга

220-240/1F/50Hz

Продуктивність (кг/ч)

15

Номінальна потужність(кВт)

3,3

Габарити упаковки ШхГхВ(мм)    

520х400х1000

Вага нетто(кг)

39

 

Ще не було питань.