Сушильна машина LG RV1329C4T

  • Модель:
    4
56000 грн
Є в наявності

Надійний мотор і висока ефективність роботи

Пропонуючи корпоративним клієнтам більшу функціональність комерційних приладів, LG представила лінійку моделей, оснащених усіма новітніми технологіями для ефективного прання та дбайливого сушіння великого обсягу білизни. Надійний інвенторний мотор з системою прямого приводу (Inverter Direct Drive), завдяки особливій міцній конструкції (з прямим кріпленням барабана до нього без ременів і шківів), контролю роботи двигуна і трьом амортизаторам забезпечує низький рівень шуму і вібрацій, а також високу енергоефективність.

Безсумнівною перевагою прального обладнання для комерційних користувачів від LG є менше споживання води і електроенергії. Це досягається завдяки конструктивним особливостям, а також іншим технологічним рішенням. Так нахил барабана  10 градусів в пральній машині дозволяє використовувати менше води при пранні і подальшому ополіскуванні білизни. При цьому якість догляду за тканинами досягається, в тому числі,  за рахунок рифленої поверхні барабану, що забезпечує більший контакт з оброблюваним виробом. Технологія супершвидко обертання барабана при віджиманні (1000 - 1200 оборотів в хвилину) ефективно видаляє залишки вологості після циклу прання. Це дозволяє скоротити час подальшої сушки білизни. Забруднення барабана пральної машини може впливати на якість прання. Тому спеціальна програма його очищення, попередньо встановлена ​​в моделі для комерційних користувачів, допомагає зберегти барабан чистим навіть в пральнях з найвищим завантаженням.

Нержавіюча сталь, з який виконаний не тільки барабан, але і панель управління, забезпечує їх високу надійність і дозволяє уникнути корозії протягом усього терміну експлуатації.

Пральне обладнання для комерційних користувачів від LG володіє топ кваліфікацією за версією СЕЕ (консорціум енергоефективності).

Інтелектуальна прання та сушіння

Система управління пральним обладнанням для комерційних користувачів від LG проста і зручна для користувача, а також має ряд особливостей, що дозволяють оптимізувати процес догляду за білизною і речами. Так інтуїтивне програмування дозволяє оператору пральні, в залежності від потреб, легко вибирати не тільки програми, але і такі опції, як тривалість циклів прання або сушіння, кількість і час віджиму пральної машини і багато іншого.

Система видалення піни від прального порошку, встановлена ​​в пральних машинах LG для комерційних користувачів, визначає момент, коли потрібно активувати процес видалення зайвої піни, що покращує процес обробки білизни.

Гнучкість установки і зручність експлуатації

Залежно від конфігурації приміщення і бізнес потреб, комерційні користувачі можуть самі вибрати як встановити своє пральне обладнання - одиночна установка пральної машини або сушильного барабана, установка сушильного барабана поверх пральної машини.

Вертикальний монтаж сушильного барабана поверх пральної машини не створить незручностей при роботі завдяки переміщуваної панелі управління AdaptAble ™. При горизонтальній установці устаткування в лінію панель управління AdaptAble ™ монтується у верхній частині сушильного барабана, а при вертикальному монтажі - в нижній його частині. Таким чином вона завжди знаходиться на зручній висоті, а можливість переміщення надає користувачеві експлуатаційну гнучкість для задоволення індивідуальних потреб. Також є можливість перенавіски дверей сушильного барабана - наліво і направо.

Пральне обладнання від LG приваблює також своїм сучасним обтічним дизайном. Хромована дверцята завантажувального люка і загартоване скло додадуть блиск  сірим і нудним приміщенням.

Сервісне обслуговування

Пральне обладнання для комерційних користувачів від LG Electronics відрізняється простим доступом з передньої частини для проведення необхідного ремонту. При цьому система легкого ковзання при установці сушильного барабана поверх пральної машини також дозволяє здійснювати швидке догляд за пральною машиною, встановленої внизу, без переміщення встановленого зверху сушильного барабана. А великий термін гарантії забезпечить спокій у веденні бізнесу.

Відмінними рисами обладнання LG від аналогічної продукції, представленої в даному сегменті ринку України, є:

-Легкість при роботі, що не вимагає спеціалізованих знань (програми вже задані і запрограмовані на заводі-виробнику під всі типи білизни).

- Зручний запуск і монтаж (завдяки полегшеним, компактним габаритам і масі вироби легко встановлюється в будь-якому місці)

- Мінімальні вимоги з комунікацій, які дозволяють розміщувати обладнання на будь-яких об'єктах і в т.ч. побутових приміщеннях (завдяки системі електроживлення 220V / 1F)

- Лінійка, створена на основі досвіду попередніх поколінь. 


Сушильна машина 

завантаження до 15 кг. LG RV1329C4T

БАРАБАН

Об'єм, л

Діаметр, мм

Глибина, мм

207

663

570.6

ГАБАРИТИ

Розміри (ШхВхГ), мм

В упаковці (ШхВхГ), мм

Вага (нетто/в упаковці), кг

686 x 983 x 764

760 x 1,170 x 795

59 / 65

ЖИВЛЕННЯ

В/Гц/А

120(240)/60/26

СПОЖИВАННЯ

Електрика, кВ/час

5,4

СИСТЕМА І КОНТРОЛЬ

Тип нагріву

Тип сушки

Витрати повітря куб м/хв

 

Потужність двигуна кВт

 

Потужність нагріву Вт

Тривалість циклу

Електричний

Вентиляційний

4.53

0.4(120V)

0.3(220~240V/50Hz)

0.4(220V)

120V/220V 5,400

50 хв

З'ЄДНАННЯ

Труба подачі повітря мм

Труба відводу повітря мм

100

100

ПРОГРАМИ

 

Список програм

 

Висока

Середня

Низька

Без нагріву

ЗОВНІШНЄ ОБЛИЦЮВАННЯ 

Барабан

Alcosta


Ще не було питань.