breadcrumbs_revolution_theme

 Про нас

ТОВ «Трейдвест ЛТД» є імпортером і виробником промислового устаткування для пралень і хімчисток, офіційним представником багатьох заводів-виробників прального обладнання.

 

Вітаємо Вас на інформаційному порталі компанії «ТРЕЙДВЕСТ ЛТД» - офіційного представника заводів-виробників обладнання для пралень і хімчисток з Європи, США. Наша компанія вже більше 10 років успішно працює на ринку України. Тут ви можете дізнатися інформацію щодо промислового обладнання для пралень і хімчисток, ознайомиться з асортиментом необхідного обладнання, довідатися про ціни та умови співпраці, необхідну технічну інформацію. Співробітники нашої компанії проконсультують Вас з питань підбору обладнання, підключення, вимог до установки і експлуатації, консультаційних заходах з організації та облаштування пральні та хімчистки.

 

 

Виробництво промислового прального обладнання:

 

Компанія «ТРЕЙДВЕСТ ЛТД» динамічно розвивається і має в асортименті продукцію власного виробництва. Багаторічний досвід дозволяє нам створювати високоякісні продукти за доступними цінами на ринку України. Наша мета надати якісний продукт за доступними цінами. Купуючи товари вироблені компанією «ТРЕЙДВЕСТ ЛТД», будьте впевнені, що Ви зробили правильний вибір.

 

 

Виходячи з багаторічного досвіду роботи нашої компанії, з усіх брендів, представлених на ринку України, ми змогли визначити кращих виробників обладнання для пральні та хімчистки, які на сьогоднішній день мають оптимальне співвідношення ціни / якості устаткування, що випускається. Серед них Grandimpianti (Італія), MAC5 (Румунія), Sidi Mondial (Італія), DOMENA (Франція), Машинобудівний завод АСТРА (Литва), Italclean (Італія).

 

Нашим обладнанням в Україні вже оснащено безліч об'єктів, пов'язаних як з пранням білизни, спецодягу, так і з хімчисткою одягу, фінішною обробкою і тд. Серед наших об'єктів є медичні установи (лікарні, пологові будинки, поліклініки), промислові об'єкти (заводи, фабрики, шахти, комбінати), підприємства харчової промисловості, підприємства військової сфери, приватний сектор (пральні, хімчистки, клінінгові компанії, готелі), підприємства залізничної галузі , підприємства сфери освіти (школи, інтернати, дитячі садки) та багато інших. Наша компанія являється членом профільних асоціацій та об'єднань. Цей досвід дозволяє нашій компанії підібрати найкраще обладнання для Вашої пральні або хімчистки.

 

Наша компанія бере на себе зобов'язання доставки обладнання на територію України, проведення повного митного очищення вантажу, сертифікацію обладнання, надання гарантії, запасних частин і витратних матеріалів, консультаційних заходів з гарантійного і післягарантійного обслуговування. Крім того, ми здійснюємо доставку обладнання до замовника, шеф-монтаж і пуско-налагоджувальні роботи.

 

Переваги роботи клієнтів саме з нашою компанією:

 

Ø Поставка обладнання / запасних частин з будь-якої країни світу завдяки кваліфікованим експертам по зовнішньо-економічної діяльності, які мають вищу освіту, акредитацію та досвід митних операцій будь-якої складності і знання іноземних мов.

Ø Єдина компанія, яка за відсутності товару на складі, має терміни поставки обладнання з Європи, країн СНД - 7 днів, а країн далекого зарубіжжя - до 2 місяців.

Ø Наша компанія має реальний досвід будівництва, поставки, проектування і запуску промислових об'єктів під ключ.

Ø Наладчики та інженери компанії «Трейдвест ЛТД» мають 15-річний досвід роботи в даному сегменті обладнання для пральні та хімчистки, пройшли курси підвищення кваліфікації і тренінги на заводах виробниках по всьому світу, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Ø Співпраця з багатьма закордонними партнерами країн СНД, Європи, Америки, спільний регулярний обмін досвідом і знаннями, відвідування міжнародних виставок, тренінгів.

Ø Реальне виконання робіт з капітального ремонту та відновленню обладнання будь-якої складності. У процесі роботи ми використовуємо обладнання з власної матеріально-технічної бази, виконуємо роботи з фарбування, піскоструйки, крупно-вузлової зборки необхідних елементів, заміну зношених комплектуючих.

Ø Широкий асортимент обладнання для пралень і хімчисток від провідних світових виробників.

Ø Грунтуючись на оптимальній структурі з власними фондами наше підприємство може запропонувати якісний сервіс, доставку власним транспортом, найнижчу ціну на обладнання.

Ø Наша компанія також спеціалізується на поставках БУ обладнання для пральні з Європи. У нас на складі є БУ (вживане) обладнання найвідоміших брендів Європи та світу з істотно низькою ціною, при цьому в процесі пошуку і відбору варіантів все обладнання проходить діагностику і передпродажну підготовку до реалізації.

Ø Єдина компанія, яка регулярно працює над інноваціями і створила свого роду ноу-хау на ринку Європи - оптимізація витрат на освітлення всіх приміщень пральні, завдяки впровадженню енергозберігаючих світлодіодних промислових світильників. Вся робота, включаючи виїзд на об'єкт, складання проекту, вибір світильників, все робиться нами під ключ. У підсумку ви маєте наступні переваги:

 

1.    Зменшення навантаження на електромережу, дозволяючи уникнути перепадів напруги, що особливо важливо при роботі на промисловому обладнанні.

2.    Значна економія електроенергії (при роботі, особливо в 2-3 зміни, витрачається багато грошей на освітлення всіх приміщень, а головним чином в зимову пору року і в нічну зміну).

3.    Підбір правильної температури освітлення кожного окремо взятого приміщення для зручної роботи (робочий цех, приймальна, підсобні та офісні кімнати).

 

Ø  Наша компанія є партнером банку Приватбанк і надає послугу розстрочки на товар.

Ø  Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми завжди готові піти на зустріч, почути вашу проблему і вирішити її максимально оперативно і якісно.

Ø  Власне виробництво прального обладнання.